Президент Порошенко вшанував пам’ять жертв Голодомору в Борисполі

17 Січня 2019

Під час робочого візиту до Борисполя (Київська область) 16 січня Президент України відвідав Книшовий меморіально-парковий комплекс. Про це повідомляється на офіційній сторінці Президента у Twitter.

На території, яка входить до створеного у 2009 році меморіально-паркового комплексу, під час Голодомору-геноциду 1932-33 років у братських могилах масово ховали людей, які загинули від штучного голоду. Тепер в пам’ять про загиблих тут встановлено стіну пам’яті з встановленими іменами закатованих українців. Робота над ідентифікацією померлих триває.

Окрім місця пам’яті жертвам Голодомору, Книшовий парк також вшановує окремими меморіальними знаками жертв політичних репресій, цивільне населення Борисполя, яке загинуло під час Другої світової війни, та жертв Чорнобильської трагедії. Таким чином місцева влада та громада реалізовують проект парового комплексу «Книшове кладовище – пантеон пам’яті».