У Конотопі відкрилась фотодокументальна виставка про Голодомор

1 Лютого 2019

У Конотопському краєзнавчому музеї імені Лазаревського 28 січня 2019 відкрилась виставка під назвою «Україна 1932-1933. Геноцид голодом», повідомляється на місцевому ресурсі. Матеріали до неї були підготовлені Українським інститутом національної пам’яті в місті Києві.

У виставці розповідається про передумови Голодомору, механізм впровадження геноциду українців, а також про голод з позиції самих селян – як виживали люди, де могли знайти продукти харчування та шляхи порятунку. Науково-популярний текст, підготований істориками на основі документів, фактів та статистики, в рівній мірі супроводжується фотографіями та ілюстраціями.

Виставку відкривали представники обласного та міського управління, а про Голодомор на Конотопщині розповів науковий співробітник музею Шаміль Акічев.

Паралельно в музеї діє книжкова виставка «Голодомор 1932-1933 років на Сумщині».

Нагадаємо, що виставка «Україна 1932-1933. Геноцид голодом» є пересувною та презентувалася вже в різних куточках України. Її метою є поширення знань про Голодомор серед населення.