У столиці Йорданії запалили свічку пам’яті

3 Вересня 2018

3 вересня у рамках міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті», співробітники Посольства України в Йорданії разом із представниками української громади зібралися в Парку українсько-йорданської дружби на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років., повідомляє прес-служба Посольства України в Йорданії.

“Після символічного фотографування біля пам’ятної дошки у Парку всі учасники заходу запалили свічку пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання в приміщенні Посольства. Співробітники дипустанови ознайомили присутніх із метою даної акції та нагадали про події тих років. На завершення вечора Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала авторські вірші, присвячені геноциду українського народу” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 2 вересня 2018 року Посольство України в Турецькій Республіці та українська громада Туреччини долучились до Міжнародної акції, присвяченої 85-м роковинам Голодомору «Запали свічку пам’яті».

1 вересня акція «Запали свічку пам’яті» розпочалась у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».

За перебігом акції протягом 85-ти днів можна стежити на веб-сторінці “85-ті роковини Голодомору .