В Ірландії відбулася Міжнародна акція "Запалімо свічку пам'яті!"

8 Жовтня 2018

7 жовтня українська громада спільно з Посольством, Асоціацією українців та Українською церквою в Ірландії вшанували пам’ять жертв Голодомору в рамках ініційованої Світовим конгресом українців до 85-х роковин цієї трагедії Міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!”, повідомляє прес-служба Посольства України в Ірландії.

«Під час молебню учасники Акції згадали імена 85 дітей з мільйонів закатованих голодом жертв, який було штучно створено сталінським режимом проти українського населення з метою позбавлення його права на незалежність, власну мову, культуру та традиції», – йдеться в повідомлені.

Зворушливою частиною заходу стала участь у панахиді учнів “Рідної школи” міста Дубліна, які віддали шану вбитим голодом дітям, що у ті трагічні для України часи не змогли сісти за шкільні парти.

1 вересня акція «Запали свічку пам’яті» розпочалась у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».

За перебігом акції протягом 85-ти днів можна стежити на веб-сторінці “85-ті роковини Голодомору .