В СКУ закликали українців вшанувати жертв Голодомору

5 Листопада 2020

Світовий конґрес українців (СКУ) напередодні відзначення 87-х роковин Голодомору 1932–1933 років в Україні закликав українців у світі взяти участь у заходах з цієї нагоди та підписати петицію про включення слова «Голодомор» у найбільші англомовні словники світу, повідомляє СКУ на своїй сторінці у Фейсбук.

«Листопад — місяць усвідомлення та вшанування пам’яті жертв Голодомору. Це нагода замислитися над періодом історії, що сформував нашу національну ідентичність, досі рухає пошуки історичної правди та світове визнання геноциду українського народу. Приєднуйтесь до міжнародної спільноти вшанування та вивчення Голодомору, долучайтеся до пам’ятних заходів у ваших громадах та віртуальних церемоніях з усього світу. Якщо ви досі не підписали петицію про включення слова “Голодомор” в англомовні словники світу, це можна зробити просто зараз», — зазначили в Світовому конґресі українців.

Нагадаємо, у 2019 році Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом із Посольством України в Німеччині та українською громадою в Німеччині розпочав низку ініціатив, спрямованих на підвищення обізнаності про Голодомор серед виборних посадових осіб, науковців та громадянського суспільства Німеччини. Метою кампанії з підвищення обізнаності про Голодомор є визнання німецьким Бундестаґом Голодомору як акту геноциду українського народу