Фільм Музею Голодомору рекомендовано науковим центром при Університеті Міннесоти

26 Травня 2020

Університет Міннесоти, найбільший і найстаріший серед університетів Міннесоти та четвертий за кількістю студентів в США, має Центр дослідження Голокосту і інших геноцидів — осередок науки, освіти та інформування громадськості про геноциди та сучасні виклики та форми масового насильства. На окремій сторінці, присвяченій геноциду українців — Голодомору, йдеться про передумови, наслідки, історичні факти та рекомендовані ресурси для дослідження цього періоду. Зокрема, серед них американські дослідники рекомендують і документальний фільм «Я про них пам’ятатиму…», створений Національним музеєм Голодомору-геноциду та компанією «Євразія-Медіа». Фільму можна переглянути українською та англійською мовами у музеї, англомовна версія також доступна на Youtube-каналі за посиланням. Стрічка доступна людям із порушенням слуху завдяки адаптованим субтитрам.

Нагадаємо, 22 листопада в Музеї Голодомору відбулася презентація документального фільму «Я про них пам’ятатиму…», що розповідає історію Голодомору та досі невідомі факти про нього.