Музей Голодомору відвідав голова української громади у Бразилії – Вітторіо Соротюк

17 Серпня 2019

15 серпня Національний музей Голодомору-геноциду відвідав Заступник президента Світового Конґресу Українців, голова Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації Вітторіо Соротюк.

Гості з Бразилії вшанували пам’ять жертв Голодомору, а також ознайомилися з експозицією Зали пам`яті.

Вітторіо Соротюк ініціював переклад книги В. Сергійчука “Голодомор 1932-1933 як геноцид української нації” на португальську мову, яку незабаром презентують для депутатів Бразильського парламенту.

Нагадаємо, 14 червня 2019 р. в Муніципальній Раді міста Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) презентували книгу “Голодомор 1932-1933. Висвітлення в українсько-бразильській газеті “Праця”, створену на основі спогадів бразильців українського походження.