На фото фрагмент зовнішньої експозиції музею, скульптурна композиція

Національний музей Голодомору-геноциду у Києві підписав меморандум про співпрацю з Музеєм спротиву Голодомору в Дніпрі

25 Червня 2020

Відтепер Національний музей Голодомору-геноциду співпрацюватиме з Музеєм спротиву Голодомору в Дніпрі.

Національний музей Голодомору-геноциду надаватиме інформацію про причини, перебіг та наслідки Голодомору, архівні матеріали для створення експозиції Музею спротиву Голодомору.

Також експерти Музею Голодомору консультуватимуть творців нового музею, допомагатимуть із пошуком експертів, свідків, краєзнавців, підбором фотографій та документів для розробки виставкових, інформаційних та освітніх заходів.

Повернення історичної пам’яті про Голодомор-геноцид українського народу  триває, і на цьому шляху лише об’єднавшись можна досягти високої мети. Попереду нас чекає багато спільних проєктів.

Музей Голодомору — єдиний у світі музей, присвячений геноциду українців. Ми навчаємо протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігаємо суспільство від повторення злочину геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі створили окремий тематичний Музей спротиву Голодомору. Попередньо у музеї планують створити три експозиції: перша присвячена історичним подіям, які передували Голодомору, друга – безпосередньо геноциду в Україні та в Дніпропетровській області, третя – життю українців після цих подій. Зі їх створенням музею в Дніпрі допомагатимуть працівники та науковці Національного музею Голодомору-геноциду та Інституту дослідження Голодомору.