Про Тентена в Музеї Голодомору

14 Листопада 2019

14 листопада відомий культурний діяч, головний куратор міжнародного фестивалю «Anna de Kyiv Fest» та ініціатор українського видання «Тентен. Репортер ХХ віку у країні Сов’єтів» Федір Баландін відкрив цикл лекцій, присвячений презентації всесвітньо відомого коміксу в Україні.

Історія коміксів розпочинається із розписів у церквах, коли іконописці зображали діяння у малюнках, адже, цитуючи лектора: «Комікс — мистецтво розповіді історії для суспільства у простий та зрозумілий спосіб». Історія ж циклічна настільки, що описані автором «Тентена» події повторюються і сьогодні. Саме тому аудиторія читачів «Тентена» не має меж — вона буде актуальною як підліткам, так і їхнім батькам.

Нагадуємо: протягом листопада-грудня кожен охочий може відвідати лекції письменника Олександра Ірванця, режисера фільму «Поводир» Олеся Саніна, продюсера фільму «Ціна Правди\Гарет Джонс» Єгора Олєсова та інших митців, долучених до проекту.

Спецпроект: лекторій в рамках презентації всесвітньовідомого коміксу Тентен в Україні.

Освітні, виставкові, наукові проекти до 86-их роковин цього злочину.