Продовження cпівпраці із Бангладеш

20 Грудня 2019

Нещодавно до Музею Голодомору завітала делегація із Бангладеш. Візит проходив у рамках ініціативи щодо створення на території республіки Бангладеш Музею пам’яті жертв геноциду 1971 року під час війни за незалежність Бангладеш, який функціонуватиме під патронатом Міністерства культури Народної Республіки Бангладеш.

20 грудня 2019 року Музей Голодомору відвідав Абу Гена Мустафа Камал, міністр культури Народної Республіки Бангладеш, а також Юрій Корієнко, радник у Почесному Консульстві Народної Республіки Бангладеш.

Гості прослухали екскурсію та зустрілися із першим заступником директора музею Іриною Батирєвою. Запланована подальша співпраця та підписання меморандуму між Музеєм Голодомору та представниками Музею пам’яті жертв геноциду 1971 року.