Виставу про геноцид українців поставили в Ірані

24 Лютого 2021

На сцені театру «Neauphle-le-Chateau» в Тегерані відбулася прем’єра вистави про геноцид українців за іранською п’єсою «Голодомор».

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Tehran Times.

Сценаристом спектаклю, який виконує трупа Сеганех (Seganeh), є Алі Сафарі (Ali Safari). Режисер – Раха Хаджизейнал (Raha Hajizeinal).

Ця вистава є фінальною частиною трилогії, яку продюсували Сафарі та Хаджизейнал у 2019 та 2020 роках. Перша з них називалася «Жіночий Освенцим», друга – «Берлін 10:10». П’єсу про Голодомор-геноцид можна буде побачити в іранському театрі до 12 березня включно.

Акторський склад: Саріна Азад-Мілані, Фаршада Айюбі, Мохаммад Пасандіде, Тім Такізаде, Фарзане Сейрі, Аху Шафієя, Мілад Салехванд, Мехді Аббасі, Ніка Касемі, Атефе Мусаві та Алірези Валіпур.

Нагадаємо, у листопаді Музей Голодомору представив аудіогід 33 мовами, серед яких є і перська.

Фото заставки: сцена з останньої постановки «Голодомор» \ Реза Хавіді