Музей Голодомору передав книги про Голодомор у Німеччину

4 Жовтня 2022

4 жовтня 2022 року Музей Голодомору передав друковані матеріали про Голодомор 1932-1933 років Об’єднанню Українських Організацій у Німеччині (ОУОН). Одним із напрямків роботи організації є поширення інформації про українську культуру та історію в німецькому суспільстві. Серед переданих матеріалів – 6 збірників, що містять знамениту доповідь Рафаеля Лемкіна «Радянський геноцид в Україні» німецькою та в перекладі на інші 32 мови, а також 300 брошур німецькою мовою «Нас вбивали, бо ми – українці»

У вересні голова ОУОН Ростислав Сукенник звернувся до Музею Голодомору з проханням допомоги у підборі інформаційних матеріалів, які можна було б презентувати в ФРН у 90-ті роковини Голодомору-геноциду. Зараз Музей Голодомору спільно з ОУОН працює над перекладом на німецьку мову та презентацією у ФРН виставки «Чому Росія краде зерно? (Не)нова історія злочину».

Нагадаємо, в листопаді 2021 року Посольство України у ФРН у співпраці з Музеєм Голодомору організувало Місяць пам’яті про жертв Голодомору 1932-1933 років.