Онлайн та офлайн: графік роботи Музею Голодомору

26 Січня 2021

26 січня 2021 року ми повертаємося до нашого звичного графіку після локдауну: чекаємо на вас щодня з 10:00 до 18:00.

• Для дітей, школярів і підлітків маємо освітні заняття та майстер-класи, де відвідувачі разом з лектором Музею виготовляють свічку, пам’ятний значок, досліджують історію через фото або ж навчаються розрізняти фейки і правду у ЗМІ.
  • Для дорослих – екскурсії, документальні фільми.
  • Також у Залі пам’яті ви можете скористатися аудіогідами. Текст екскурсії доступний 33 мовами.
  • До 31 березня триває всесвітньо відома виставка «Марія», створена канадійською мисткинею українського походження Лесею Марущак.

Музей Голодомору розташований у Києві за адресою вул. Лаврська 3 (метро «Арсенальна»).

• Якщо у вас немає можливості відвідати Музей офлайн, відвідайте нашу відеоекскурсію або освітній тренінг «У пошуках права».

Дізнатися більше про відвідування можна за посиланням. Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття або майстер-клас, зателефонуйте (044) 254-45-11 або напишіть на пошту [email protected]