Кадр відеоекскурсії, зліва у нижньому кутку перекладач жестової мови Олексій Нашивочніков

Відеоекскурсія Музеєм Голодомору доступна жестовою мовою

19 Липня 2021

Музей Голодомору стає ще доступнішим для своїх відвідувачів — відтепер нашу відеоекскурсію можна переглянути жестовою мовою. Здійснити цей задум нам допомогли перекладач жестової мови Олексій Нашивочніков, а також наші партнери з адаптації сайту — команда Inclusive IT, очолювана Романом Бореньком.

Минулого року завдяки підтримці Українського культурного фонду освітньо-екскусійний відділ музею реалізував два інклюзивні проєкти, а саме «Дотик на пам’ять» та «Доступний сайт — доступний музей», результатом яких стала адаптація сайту музею відповідно до міжнародних стандартів, а також екскурсії та освітнього заняття «Погляд в історію крізь фото». Ми продовжуємо роботу зі створення доступного освітнього контенту: нещодавно на сайті була розміщена аудіоекскурсія для незрячих відвідувачів.

Нагадуємо, що кожен охочий може відвідати наш музей онлайн — через відеоекскурсію та низку освітніх занять.

Ми завжди раді нашим відвідувачам онлайн та офлайн.

До зустрічі в Музеї Голодомору!